Mesaj gönder
Ana sayfa

Shenzhen Elite New Energy Co., Ltd. şirket Profili

şirket Profili

Shenzhen Elite New Energy Co., Ltd. Ar-Ge, EV, ESS, kurşun asit pil değişimi ve diğer birçok farklı uygulama için LiFePO4 pil sistemlerinin üretimi konusunda uzmanlaşmış bir yüksek teknoloji kuruluşudur.

 

Shenzhen Elite New Energy, müşterilerine EV güç pil sistemleri, taşınabilir enerji depolama, ev enerji depolama, mikro güç şebekesi, telekom istasyonu güç kaynağı için pil çözümleri, UPS, güneş sokak lambaları dahil olmak üzere güvenli ve dayanıklı yeşil enerji ürünleri sunmayı taahhüt eder. polis arabası, biçerdöverler, AGV, forklift, denge araçları, elektrikli üç tekerlekli bisikletler, tekerlekli sandalyeler vb. için pil paketleri.

 

 

Çin Shenzhen Elite New Energy Co., Ltd. şirket Profili 0

 

 

Kalite Sistemi ISO9001, Çevre Yönetim Sistemi ISO14001 ile sertifikalandırılmış ve up- ile uyumlu-
UL, RoHS, CE ve BIS, Elite piller gibi güncel sertifikalar kalitelidir ve uluslararası standartlara uygundur.
en iyi performans ve güvenlik uyumluluğuna sahip standartlar ve üst düzey OEM endüstriyel için tam nitelikli
pazarlar
 
Çin Shenzhen Elite New Energy Co., Ltd. şirket Profili 1
Görünümü daha Hakkımızda
Firmamız

2017 yılında kurulan Shenzhen Elite New Energy Co., Ltd profesyonel bir LiFePO4 pil ve pil çözümü sağlayıcısıdır.Elite, yenilikçiliği ve güvenilirliği ile müşterilerimizden çok fazla tanınırlık ve takdir kazanıyor.Lifepo4 pil alanındaki uzmanlık bilgisine ve profesyonel teknik ekibine güvenerek, "Mükemmellik için Çabala, İyileştirmeye Devam Et, Müşterilere Hizmet Et" misyonuna bağlı kalarak Elite, müşterilerine yüksek kaliteli hizmetler sunmaya ve müşterilerin kişiselleştirilmiş özelleştirme gereksinimlerini karşılamaya odaklanıyor, böylece müşterilere kapsamlı pil çözümleri ve teknik destek sağlar.

video
<-Video Images->
Şirket ayrıntıları

Ana Pazar

Kuzey Amerika

Güney Amerika

Batı Avrupa

Doğu Avrupa

Doğu Asya

Güneydoğu Asya

Okyanusya

Dünya çapında

İş türü

Üretici

İhracatçı

Markalar : SEÇKİNLER

No. Çalışanları : 100~150

Yıllık satış : 20,000,000-30,000,000

Yıl kurulan : 2017

İhracat p.c : 80% - 90%

Sertifikalar

Ürünlerimiz çok sayıda sertifika geçti.

Çin Shenzhen Elite New Energy Co., Ltd. Sertifikalar Çin Shenzhen Elite New Energy Co., Ltd. Sertifikalar Çin Shenzhen Elite New Energy Co., Ltd. Sertifikalar Çin Shenzhen Elite New Energy Co., Ltd. Sertifikalar